Aquest dissabte 29 de Juny a les 22:00 hores celebrares el Fi de Curs de l’Escola de Dansa de L’Alqueria a la plaça del Pais Valencia.

Vos esperem!

II FI DE CURS

 

PROGRAMA

1-      Vals Bella Durmiente.

Carla Clemente, Africa Garcia, Mariola Torro, Ainhoa Alacreu, Martina Ordoñez i Duna Vidal.

2-      Impossible.

Dieba De Oliveira, Lluna Lopez, Raquel Molina, Alba Ripoll, Neus Silvestre, Roberta Tortosa, Julia Vilaplana, Althea Gómez, Mar Barrachina, Sara Blanquer, Nerea Palmer i Miriam Vidal.

3-      Marcha Vigneros (Giselle).

Ainhoa Agulló, Laura Francés, Neus Lucas, Laura Madrid, Marisol Rada, Silvia Gonzalez, Saray Gonzalez i Ainhoa Vilaplana.

4-      Pas a Quatre (Lago de los cisnes)

Nerea Palmer, Lluna Lopez, Alba Ripoll i Julia Vilaplana.

5-      Vivo por ella.

Dieba De Oliveira, Raquel Molina, Neus Silvestre, Roberta Tortosa, Sara Blanquer i Miriam Vidal.

6-      Mensaje (Flamenco).

Ainhoa Agulló, Silvia Gonzalez, Saray Gonzalez, Neus Lucas, Laura Madrid, Marisol Rada i Ainhoa Vilaplana.

7-      Flamenco Bolero (Bolero Ravel – Flamenco).

Dieba De Oliveira, Lluna Lopez, Raquel Molina, Alba Ripoll, Neus Silvestre, Roberta Tortosa, Julia Vilaplana, Sara Blanquer, Nerea Palmer i Miriam Vidal.

 8–      A Chorus Line-One.

Ainhoa Agulló, Laura Francés, Silvia Gonzalez, Saray Gonzalez, Neus Lucas, Laura Madrid, Marisol Rada i Ainhoa Vilaplana.

9-      Party rock.

Dieba De Oliveira, Lluna Lopez, Raquel Molina, Alba Ripoll, Neus Silvestre, Roberta Tortosa, Julia Vilaplana, Althea Gómez, Mar Barrachina, Sara Blanquer, Nerea Palmer i Miriam Vidal.

10-      Barbie Girls.

Carla Clemente, Africa García, Mariola Torró, Ainhoa Alacreu, Martina Ordoñez i Duna Vidal.

11-      A Hard day’s night.

Carla Clemente, Africa García, Mariola Torró, Ainhoa Alacreu, Martina Ordoñez, Duna Vidal, Ainhoa Agulló, Laura Francés, Silvia Gonzalez, Saray Gonzalez, Neus Lucas, Laura Madrid, Marisol Rada, Ainhoa Vilaplana, Dieba De Oliveira, Lluna Lopez, Raquel Molina, Alba Ripoll, Neus Silvestre, Roberta Tortosa, Julia Vilaplana, Althea Gómez, Mar Barrachina, Sara Blanquer, Nerea Palmer, Miriam Vidal, Nadia Blasco, Lorena Castelló, Alejandra Campos, Alejandra Gisbert, Carmen Lloret i Reyes Pascual.

Fi de Crus Dansa 01

 

FICHA TECNICA

Directora Coreògrafa: Monica Talens Fuster

Tècnics de so e il·luminació: Francisco Olcina i   Jordi Pascual

 

COL·LABORA: SO I IL·LUMINACIÓ NS ESPECTACLES

PATROCINA: AJUNTAMENT D’ALQUERIA D’ASNAR

escut alqueria

 

Pin It on Pinterest

Shares